Atatürk Öğretmen Lisesi Mezunlar Listesi

Sayfa 1 - Toplam Sayfa 5

Adı Soyadı E-Posta Adresi Mezuniyet Yılı Bulunduğu İl
Nazmiye Döne (Çakır)Mert amert@superposta.com 1982 Kars
Sakine (Çalı)Sarıyüce - 1988 Çorum
Mehtap (Çolak)Yıldız mehadba@mynet.com 1988 Ankara
Birsen (Nazlı) Bingöl birsen.bingol@hotmail.com 1985-1986 Izmir
Serpil (Ökmen)Oğuz s.oguz66@hotmail.com 1983 Aydın
Esma (Üçöz)Balcı esmabalci@mynet.com 1989 Aydın
Birsel (Yıldız)Aktaş birselaktas@hotmail.com 1983 Izmir
Yüksel (Yılmaz)Balcı - 1977 Ankara
İhsaniye Ağca(Öztürk) ihsaniyeozturk@hotmail.com 81 82 Yozgat
Canan Ağıral(Aydın) baran22222@mynet.com 1988 Bursa
Zerrin Ağtürk erdem.amorphis@hotmail.com 1986 Ankara
Lütfi Akça lakca57@gmail.com 1976 Ankara
Abdurrahman Akdemir akdemir12@mynet.com 1988 Ankara
İsmail Akgöl ismailakgol@mynet.com 1993 Çorum
İsmail Akgöl ismailakgol@mynet.com 1993 Çorum
Figen Gümüş Akgül difis01@hotmail.com 1991 Adana
İsmail AKGÜN ismailbey02@hotmail.com 1987 Ankara
Cansever Akgün(Dereli) canseverakgun@hotmail.com 1989 Bolu
Ramazan Akıncı 06akinci@mynet.com.tr 1990 Isparta
Ercan Akkan ercan-akkan@hotmail.com 1984 Izmir
Adem Akkan ademakkan@hotmail.com 1977-1978 Ankara
Leyla Akkaya(Şahin) asahin3@muhasebat.gov.tr 1982 Karabük
Mehmet Aksu maks@e-kolay.net 1999 Çanakkale
Zuhal Aksu zaksu06@mynet.com 1986 Ankara
Havva Aktan(Özbay) _ 1990 Aydın
Ferhan Akturan ferhanuysal@hotmail.com 1975-76 Antalya
Beşir Alp boraalp@hotmail.com 1973-1983 Izmir
Bora Alp boraalp@hotmail.com 1985 Izmir
Engin Alp enginalp74@hotmail.com 1991 Düzce
Neşe H. Alpsatan Eserci nese.alpsatan@gazi.edu.tr. 1984 Ankara / Hasanoğlan
Mehmet Altındal altindalm@mynet.com 1983 Ankara
Ali Altınlı mavibilye@hotmail.com 1986 Ankara
Mehmet Altınlı mankara@mersergida.com 1992 Ankara
Hasan Basri Altıparmak - 1978 Ankara
Hasan Basri Altıparmak hasan.basri@hotmail.com 1978 Ankara
Ürcan Aluç aluccan@hotmail.com 1971-1972 Karabük
Murat Aydın Anayurt mrt_mep65@hotmail.com 1983-1984 Ankara
Nurten Anayurt Bekmezci nurtenanayurt@mynet.com 1980 Ankara
Bahri Aras baras36@hotmail.com 1982 Istanbul
Eyüp Ardahanlıoğlu eyuparda@yahoo.com 1989 Istanbul
Jale Arıcan tulsa@email.com 1983 Istanbul
Serkan Arıöz - 1995 Ankara
Muttalip Arslan muttalip.arslan@veezy.com 1988 Çorum
Abdullah Arslan abdullahnesrin@mynet.com 1980 Çankırı
Serpil Arslan(Saltık) serpilsaltik_05@hotmail.com 1988 Amasya
HALİL ASLAN halil-aslan-68 1986 Ankara / Hasanoğlan
Erhan Aslan erhan_aslan_65@hotmail 1982 Ankara / Hasanoğlan
Hürol Aslan hurol_aslan@mersin.edu.tr 1983 Içel
mehmet aşır izmir 1977 1978 Ankara / Hasanoğlan
Şehmuz Ata sehmuzata@mynet.com 2001 Diyarbakır
Hıdır Atak baranbarisatak@hotmail.com 1991 Çorum
Hıdır Atak hidiratak@mynet.com 1991 Çorum
Yakup Ataol serifhan06@mail.com 1991 Ankara
Ceyhan Avcı ceyhanavci@mynet.com 1993 Ankara / Hasanoğlan
şahinaz avşar sahinazceliker@hotmail.com 1991 Ankara
Abidin Ayaş - 1975 Çorum
Ahmet Ayaz ahmetayaz06@hotmail.com 1985 Tokat
Leyla Ayaz(Topçu) ozge.can06@hotmail.com 1979 Konya
Arif Aydoğmuş - 1976 Ankara
Faruk Aytekin faruk.yasemin@veezy.com 1983 Kocaeli
Mehmet Aytekin halilturab@hotmail.com 1990 Konya
Faruk Aytekin faytekin41@hotmail.com 1983 Kocaeli
Hançer BABACAN babacan-1971@hotmail.com 1987 Kırıkkale
Muzaffer Babadağ babadag@dentistry.ankara.edu.tr 1983 Ankara
Vahit Babadağ vahitbabadag@mynet.com 1981 Ankara / Hasanoğlan
Tevfik Babadağ tevfikbabadağ@gmail.com 1977 Istanbul
Sinem Bağcıoğlu sinembagcioglu@hotmail.com 1989 Ankara
Murat Bakıt muratbakit@yahoo.com 1988 Ankara / Hasanoğlan
Hasan Balcı hbalci@atam.gov.tr 1975-1976 Ankara
uğur balcı ugur_balci06@hotmail.com 1979 Kırşehir
Hasan Balcı - 1976 Ankara
Bülent Başbozkurt - 1985 Ankara / Hasanoğlan
ilyas başbozkurt ilyasbasbozkurt@hotmail.com 1984 Ankara / Hasanoğlan
Filiz Başbozkurt f_basbozkurt@ hotmail.com 1989 Ankara / Hasanoğlan
ilyas başbozkurt ilyasbasbozkurt@hotmail.com 1984 Ankara
Fatma Başoğlu( Halıcı ) - 1985 Denizli
Recep Başpınar recep12@hotmail.com 1978 Kastamonu
Tayfun Batır - 1988 Izmir
Barış Becanım bbecanim@mynet.com 1991 Bursa
Yılmaz Becanım ybecanim@hotmail.com 1978 Ankara
Mehmet Becanım - 1968 Ankara / Hasanoğlan
Hasan Bekmezci smhbkmzc@yahoo.com 1961 Ankara
Uğur Beşler ugurbesler@hotmail.com 1976-1977 Çorum
Mustafa Bilgin mbilgin1365@mynet.com 1971 Ankara
Cumhur Kemal Bingöl cumbaba__1907@hotmail.com 1984/85 Izmir
Ahmet Biter ahmet-biter@hotmail.com 1982 Ankara
Saffet Bol sbol@mynet.com 1989 Amasya
Erol Bozdağcı erolbozdagci@hotmail.com 1987 Istanbul
derya Böğrü(Taşkıran) tokatoguz@mynet.com 1995 Samsun
Tarkan Budak tarkanbudak@hotmail.com 1991 Hatay
Bahattin Bülbül sinan_seda27@hotmail.com 1989 Kütahya
Ahmet Vildan Büyükekşi avbuyukeksi@mynet.com 1976 Isparta
Muzaffer Büyükekşi muzzoeksi@hotmail.com 1983-1984 Isparta
Celal Büyükekşi buyukeksi.celal@tmo.gov.tr 1980 Afyon
Aysel Büyükpoyraz(Akkaynak) - 1974 Ankara
Abdullah Cebeci aceb19@hotmail.com 1988 Çorum
Orhan Cengiz orhancengiz72@hotmail.com 1975-1976 Istanbul
Atıf Cengiz atifcengiz@gmail.com 1975 Istanbul
Nihal Cengiz(Eser) nihalesercengiz@hotmail.com 1976 Istanbul
Hatice Ferah Cengiz(Kütük) fkutuk@istanbul.edu.tr 1983 Istanbul
İilknur Cevher(Hepyetiker) ilknurcevher@hotmail.com 1989 Hatay
Cemalettin Civcar c.civcar@mynet.com 1984 Ankara
Selim Civcer scironman@superposta.com 1989 Ankara
Esin Colkusu e.kocer@his.rotterdam.nl 1985 Istanbul
Fadime Cömert (Kocak) ahmo-06@hotmail.com 1976 / 1977 Karaman
Selami Çakır elm.ataturkioo@mynet.com 1985 Ankara
İskender Çakıroğlu kutay-cakiroglu@hotmail.com 1982 Ankara / Hasanoğlan
Taner Çakıroğlu taner-cakiroglu@hotmail.com 1986 Içel
Erdinç Çakıroğlu erdinc@myrealbox.com 1986 Ankara
Mahmut Çakmak cakmakmn@yahoo.com 1987 Istanbul
Sakine Çalı(Sarıyüce) scsariyuce@mynet.com 1988 Çorum
Mustafa Çalış kezban.mustafa@hotmail.com 1986 Ankara / Hasanoğlan
Sadettin Çalış sadettin_calis@milliemlak.gov.tr 1978 Konya
Atıf Çalkaya akaan2000@hotmail.com 1985 Ankara
Erol Çam erolçam554@my.net 1991 Ankara / Hasanoğlan
Seyhun Çamlık seyhuncamlik@yahoo.com.tr 1987 Kocaeli
Sevtap Çankaya (Kırçak) - 1985 Kocaeli
Erbay Çapık erbaycan@gmail.com 1982-1983 Istanbul
Filiz Çelebioğlu filizk1964@hotmail.com 2008 Ankara
Behiye Çelik behcelik@hotmail.com 1987 Sanlıurfa
İlhan Çetinkaya - 1975-1976 Kırıkkale
Sevda Çevik sevdacevik37@hotmail.com 1988 Bartın
Hakime Çevik hakimece@hotmail.com 1989 Istanbul
Abdullah Çevik abdullah_cevik@mynet.com 1989 Ankara
Ali Çevik ali_cevik19@hotmail.com 1989 Tokat
Mehmet Çınar mehmetcinar@ugurmakina.com 1988 Çorum
Süleyman Çınar sulcin@mynet.com 1989 Ankara
Zafer Çınar zafer_cinar@yahoo.com 1981 Ankara
Prof. Dr.İsmail Çoban info@ismailcoban.com 1965 Ankara / Hasanoğlan
Yurdanur Çoban bekirce58@hotmail.com 1982 Sivas
Mehtap Çolak yildiz.mehtap@hotmail.com 1988 Ankara
Azime Çor(Evrensel) azimefiliz@hotmail.com 1985 Ankara
NURAN ÇÜÇEN cucennnuran@hotmail.com 1984 Ankara
İsmet Çüçen ismetcucen@yahoo.com 1999 Balıkesir
Kafer Danyıldız kafdan1@hotmail.com 1983 Kocaeli
Ahmet Daşdandır dasdandir@mynet.com 1985 Ankara
Tümer Daşdandır dadandr@mynet.com 1990 Ankara / Hasanoğlan
tümer daşdandır tmrdadandr@hotmail.com 1990 Ankara
Mevlüt Değer senoldeger@hotmail.com 1978 Ankara
Erdogan (dogan) Değirmenci e.degirmenci@gmx.de 1987 Istanbul
Onur Değirmenci onurdegirmenci69@hotmail.com 1986 Istanbul
Murat Demir murat_demir2000@yahoo.com 1993 Ankara
Zafer Ziya Demir zdemir62@hotmail.com 1979 Izmir
A.Cemile Demir cademir@mynet.com 1978 Ankara
Kazım Demirbaş kazo_52@hotmail.com 89 Antalya
Kadriye Demircan (Abay) cankad7008@hotmail.com 1987 Denizli
Sevgi Dereli dereli@nexgo.de 1989 Zonguldak
Hakan Diken hakan_diken@mynet.com 1985 Istanbul
Mesut Dilmen m.dilmen48@hotmail.com 1968 Çorum
Erol Doğan erold1960@hotmail.com 1977 Kırşehir
Mustafa Doğan doganmustafa_06@hotmail.com 1991 Ankara
Kazım Doğan KazimDogan@Aol.com 1981 Ankara / Hasanoğlan
Murat Doğan murat@dprarastirma.com 1989 Ankara
Nurcan Hasırcı Doğan nhdhazal@yahoo.com 1989 Çorum
Alaaddin Doğanlı - 1985 Kocaeli
Tarık Doğanlı tdoganli@mynet.com 1989 Kütahya
Musa Dugan musa.dugan@hp.com 1981 Çorum
Hülya Dulkadir - 1990 Ankara
Orhan Dumlu orhan_dumlu@hotmail.com 1984 Ankara
Sabit Dumlupınar mudursabo@mynet.com 1987 Tokat
Sebahattin Durmuş sdurmus@e-kolay.net 1987 Amasya
Semiha Durmuş(Kurtcu) durmus.semiha@gmail.com 1984 Çorum
Ünsal Dülger ziraat bankası manyas 1978 Balıkesir
Aylin Ege aylin.kaya@adalet.gov.tr 1988 Içel
Kerebigazi Eker kerebigazi@hotmail.de 1988 Çorum
Levent Ekinci maillevent@web.de 1989 Ankara
Faruk Emekli corumlu_196776@hotmail.com 1984 Çorum
Rasim Emeksiz r.emeksiz@gmail.com 1977-1978 Ankara
Binnaz Eraslan bnnzakcakaya@mynet.com 1982 Kırşehir
Ensari Erat ensarierat06@hotmail.com 1986 Niğde
Hakan Erbaş hakanerbas@yahoo.com 1984 Ankara
Mehmet Ercan mehmet_32_ercan@hotmail.com 1994 Bilecik
Alper ERDEM alper-erdem@hotmail.com 1995 Ankara
Alper Erdem www.erdem.hotmail.com 1995 Ankara / Hasanoğlan
Cihat Erdoğmuş cihattt@hotmail.com 1985 Bayburt
Onur Erkmen 25onur@mynet.com 1995 Ankara
Fuat Erol fuat-e@hotmail.com 1986 Ankara / Hasanoğlan
Hasan Kemal Erol hasankemalerol@my.net.com 1975 Ankara
Sebahattin Esen sesen_345@hotmail.com 1987 Bolu
Fikri Esen fikri_esen@hotmail.com 1985 Aksaray
Yusuf Esersin asyaefe@hotmail.com 1989 Ankara
Ayşe Fidancı aysefidanci66@hotmail.com 1983 Yalova
Mehtap Gencer Mehtap.Gencer@arcelik.com 1989 Istanbul
Sefa Gencer Sefa.Gencer@isbank.com.tr 1987 Istanbul
Sevda Gökçeaslan(Özdemir) sevdagökceaslan@hotmail.com 1983 Ankara
Uğur Göktaş uagtas@hotmail.com 1988 Çorum
Ömer Gözkonan omergozkonan@hotmail.com 1988 Ankara
Ali Guven ali_guven@hotmail.com 1989 Çorum
Cahit Güçlü cahitguclu@gmail.com 1988 Izmir
Feyzullah Güçlü fguclu@selcuk.edu.tr 1977 Konya
Feyzullah Güçlü fguclu@selcuk.edu.tr 1977 Konya
Mustafa Gülbeniz mustafagulbeniz@hotmail.com 1982 Ankara
gürsel gülbeniz gülbeniz006@hotmail.com 1982 Ankara / Hasanoğlan
Mustafa Gülbeniz gülbeni.z @hotmail.com 1983 Ankara / Hasanoğlan
Serap Gülşen(Demirbaş) serapdemirbas73@hotmail.com 1989 Kastamonu
Mehmet Ali Gültekin mali00774@mynet.com 1984 Sırnak
Oğuz Gültekin oguz.gultekin@tarim.gov.tr 1984 Ankara / Hasanoğlan
Yavuz Gültekin 06.yavuz06@windowslive.com 1987 Ankara / Hasanoğlan
A.Talip Gün abdultalipgun@hotmail.com 1987 Içel
Ahmet Güneş ugrgns40@hotmail.com 2004 Kırıkkale

Sonraki Sayfa

Liste Soyisme Göre Sıralanmıştır